poniedziałek, 24 października 2016

Fotoobraz firmy Saal Digital - recenzja

FOTOOBRAZ firmy Saal-Digital.


Całkiem niedawno dzięki uprzejmości firmy Saal Digital Polska dostałam możliwość przetestowania fotoobrazu.
Nadszedł czas na recenzję.

W jaki sposób można zamówić fotoobraz?

Wszystko tworzy się w specjalnej aplikacji - Saal Design. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wylicza czas i koszty dostawy, przedstawia rożne typy mocowań obrazu, ma ogromny wybór rozmiarów itp.


Kilka słów o obrazie, sprawach technicznych:

Zamówiłam obraz o wymiarach 50 x 75cm - jak dla mnie to idealna wielkość. Mogłam również wybrać sobie typ obrazu (było ich aż 7 do wyboru! wow) - zdecydowałam się na PICTURE BOX.
(tutaj znajdziecie więcej informacji na temat tego typu obrazu:http://www.saal-digital.pl/fotoobrazy/picture-box/). 

Po wyjęciu bardzo szczelnie zafoliowanego obrazu dotknęłam powierzchnię, która wyglądem przypomina płótno - jest bardzo miła w dotyku, prawie że gładka. Płyta obrazu jest niezwykle lekka, zostałam pozytywnie zaskoczona wagą tego fotobrazu :)
Jedyne małe rozczarowanie to takie, że po wyjęciu obrazu z opakowania na tylnej stronie znalazłam małą dziurkę - myślę, że do tego uszkodzenia mogło dojść podczas transportu. Obraz jechał do mnie aż z Niemiec!! :
Czas realizacji był niesamowicie szybki, bo około 1 tygodnia! Wow!


Wrażenie ogólne:

Jestem zachwycona tym obrazem! Byłam bardzo ciekawa jak będą prezentować się kolory, czy będą one takie jakie powinny być, czy zamiast koloru niebieskiego nie zastanę fioletowego... (?). Jak zawsze... niepotrzebnie się o to martwiłam!
Kolorystyka obrazu jest cudowna <3 Taka jaka miała być! Nie mam się do czego przyczepić. Polecam, szczerze polecam! :)
Podsumowując... firma Saal-DigitalSaal Digital Polska wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ciesze się, że skorzystałam z tej oferty i mogłam przetestować ten fotoobraz. Teraz wnętrze mojego pokoju wygląda znacznie lepiej! :DFotoobraz to świetna sprawa! Jeszcze raz poolecaaam:) i dziękuję za chwilę uwagi.


Pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz